User Activity Logger (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: View
th: ดู

en: All
th: ทั้งหมด

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: block
th: บล็อค

en: No items selected.
th: ยังไม่มีรายการที่เลือก
