User Activity Logger (1.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: view
tr: görüntüle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Module
tr: Modül

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: module
tr: eklenti

en: block
tr: blok

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: Delete Selected
tr: Seçilenleri Sil

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Apply
tr: Uygula

en: vocabulary
tr: sözlük
