User Activity Logger (1.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: block
ug: تارماق رايۇن

en: Apply
ug: قوللىنىش
