User Activity Logger (1.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: user
ur: صارف

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: User
ur: صارف

en: Block
ur: بلاک
