User Activity Logger (1.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: user
vi: người dùng

en: view
vi: xem

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: View
vi: Xem

en: User
vi: Người dùng

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: module
vi: môđun

en: No items selected.
vi: Không có mục nào được chọn.

en: Apply
vi: Áp dụng
