User Agent Class (8.x-4.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Selected
da: Valgt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Class
da: Klasse

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: About
da: Om
