User Agent Class (8.x-4.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Selected
pl: Wybrany

en: Custom
pl: Własne

en: Class
pl: Klasa

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: About
pl: O stronie

en: User agent
pl: Przeglądarka
