User Agent Class (8.x-4.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Exclude
ca: Exclou

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Class
ca: Classe

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: About
ca: Detalls

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
