User Agent Class (8.x-4.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Selected
et: Valitud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Class
et: Klass

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: About
et: Programmist
