User Agent Class (8.x-4.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: ID
is: Kenni

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Selected
is: Valið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
