User Agent Class (8.x-4.6) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: ID
hu: Azonosító

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Custom
hu: Egyéni

en: Class
hu: Osztály

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: User Agent
hu: Böngésző

en: About
hu: Leírás

en: User agent
hu: Ügyfél

en: User agent settings
hu: Böngészőtípus beállítások
