User Agent Class (8.x-4.6) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Exclude
oc: Exclure

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Custom
oc: Personalizat

en: About
oc: A prepaus
