User Agent Class (8.x-5.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Custom
nl: Aangepast

en: Class
nl: Klasse

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: About
nl: Over

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
