User Agent Class (8.x-6.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Selected
eo: Elektita

en: Custom
eo: Propra
