User Agent Class (8.x-6.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: About
ne: बारेमा
