User annex (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
