User annex (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Active
el: Ενεργό

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: About
el: Περί

en: User id
el: Id χρήστη

en: Whether the user is active or blocked.
el: Εάν ο χρήστης είναι ενεργός ή αποκλεισμένος.
