User annex (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Active
gl: Activo

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Directory
gl: Directorio

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: User name
gl: Nome de usuario

en: File format
gl: Formato de ficheiro

en: About
gl: Información
