User annex (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत
