User annex (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Active
oc: Actiu

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Blocked
oc: Blocat

en: About
oc: A prepaus

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args

en: Whether the user is active or blocked.
oc: Se l'utilizaire es actiu o blocat.
