User annex (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: User status
th: สถานะของผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Whether the user is active or blocked.
th: ผู้ใช้มีการใช้งานหรือถูกปิดกั้น
