User annex (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Active
uk: Активно

en: File name
uk: Назва файла

en: Directory
uk: Каталог

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: User status
uk: Стан користувача

en: File format
uk: Формат файлу

en: About
uk: Про модуль

en: No change
uk: Без змін

en: User id
uk: ID користувача

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Difference
uk: Різниця

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Add fields
uk: Додати поля

en: Whether the user is active or blocked.
uk: Активований користувач чи заблокований.
