User annex (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: User
vi: Người dùng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Active
vi: Hoạt động

en: File name
vi: Tên tập tin

en: Directory
vi: Thư mục

en: Blocked
vi: Đã khóa

en: User name
vi: Tên người dùng

en: About
vi: Giới thiệu

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
