User annex (1.0.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Active
eu: Aktiboa

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: About
eu: (r)i buruz
