User annex (1.0.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: User
hu: Felhasználó

en: Active
hu: Aktív

en: File name
hu: Fájlnév

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Blocked
hu: Zárolt

en: User name
hu: Felhasználónév

en: File format
hu: Fájlformátum

en: About
hu: Leírás

en: Batch size
hu: Kötegméret

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Difference
hu: Különbség

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Add fields
hu: Mezők hozzáadása

en: Remove fields
hu: Mezők eltávolítása
