User annex (1.0.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Active
jv: Aktif

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Blocked
jv: Ditolak

en: About
jv: Ngenani
