User annex (1.0.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Active
sk: Aktívny

en: File name
sk: Názov súboru

en: Directory
sk: Adresár

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: User name
sk: Meno používateľa

en: About
sk: Informácie o

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
