User annex (1.0.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: Directory
ta: கோப்பகம்

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: User name
ta: பயனர் பெயர்

en: About
ta: பற்றி
