User annex (1.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Active
tr: Etkin

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Directory
tr: Dizin

en: Blocked
tr: Engellendi

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: File format
tr: Dosya biçimi

en: About
tr: Hakkında
