User annex (1.0.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Active
ast: Activu

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Blocked
ast: Torgáu
