User annex (1.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Active
cy: Gweithredol

en: File name
cy: Enw ffeil

en: Blocked
cy: Wedi blocio
