User annex (1.0.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Active
fil: Aktibo

en: File name
fil: Pangalan ng talaksan

en: Blocked
fil: Hinadlangan
