User annex (1.0.1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: View
pt: Ver

en: User
pt: Usuário

en: Active
pt: Ativo

en: File name
pt: Nome do arquivo

en: Directory
pt: Diretório

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: User name
pt: Nome do usuário

en: File format
pt: Formato do arquivo

en: About
pt: Sobre

en: No change
pt: Sem alterações

en: Batch size
pt: Quantidade de cupons

en: User id
pt: Id de usuário

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro durante o processamento de @operation com os argumentos: @args

en: Add fields
pt: Adicionar campos
