User annex (1.0.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Blocked
am: የተጣመረ
