User annex (1.0.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Active
bg: Активен

en: Directory
bg: Директория

en: Blocked
bg: Блокиран
