User annex (1.0.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Active
da: Aktiv

en: File name
da: Filnavn

en: Directory
da: Mappe

en: Blocked
da: Blokeret

en: User name
da: Brugernavn

en: File format
da: Filformat

en: About
da: Om

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
