User annex (1.0.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: Blocked
eo: Blokita
