User annex (1.0.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: User
is: Notandi

en: Active
is: Virkt

en: File name
is: Skráarnafn

en: Blocked
is: Óvirkur

en: About
is: Um
