User annex (1.0.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: About
ne: बारेमा
