User annex (1.0.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
