User annex (1.0.2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Active
ru: Активно

en: File name
ru: Имя файла

en: Directory
ru: Каталог

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: User name
ru: Имя пользователя

en: File format
ru: Формат файла

en: About
ru: Информация

en: Batch size
ru: Размер пакета

en: User id
ru: ID пользователя

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: Add fields
ru: Добавить поля
