User annex (1.0.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: About
te: గురించి
