User annex (1.1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Active
ca: Actiu

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Directory
ca: Directori

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: File format
ca: Format del fitxer

en: About
ca: Detalls

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: User profile tab
ca: Pestanya del perfil d'usuari
