User annex (1.1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: About
gu: વિશે
