User annex (1.1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Active
af: Aktief

en: Blocked
af: Geblokkeer
