User annex (1.1.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Active
cs: Aktivní

en: File name
cs: Název souboru

en: Directory
cs: Adresář

en: Blocked
cs: Zablokován

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: File format
cs: Formát souboru

en: About
cs: Popis

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
