User annex (1.1.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: User
fa: کاربر

en: Active
fa: فعال

en: File name
fa: نام فایل

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: User name
fa: نام کاربری

en: About
fa: درباره

en: Difference
fa: تفاوت
