User annex (1.1.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Active
fi: Voimassa

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Directory
fi: Hakemisto

en: Blocked
fi: Suljettu

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: File format
fi: Tiedostomuoto

en: About
fi: Tietoja

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Difference
fi: Ero

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
