User annex (1.1.1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: User
fr: Utilisateur

en: Active
fr: Actif

en: File name
fr: Nom du fichier

en: Directory
fr: Répertoire

en: Blocked
fr: Bloqué

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: File format
fr: Format de fichier

en: About
fr: À propos

en: Batch size
fr: Taille du lot

en: User id
fr: Identifiant de l'utilisateur

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: Account ID
fr: Identifiant (ID) du compte

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args

en: Add fields
fr: Ajouter des champs

en: An error occurred during processing
fr: Une erreur s'est produite lors du traitement

en: Maximum records
fr: Nombre d’enregistrements maximum

en: User profile tab
fr: Onglet du profil utilisateur
