User annex (1.1.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: File name
he: שם קובץ

en: Directory
he: סיפרייה

en: Blocked
he: חסום

en: User name
he: שם משתמש

en: About
he: אודות
